СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР З ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ

Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі налагодило ефективну й плідну співпрацю з районним центром зайнятості та проводить спільні заходи. Ось і цього тижня вкотре відбувся спільний семінар для фізичних осіб - підприємців та бухгалтерів підприємств на базі Тростянецького районного центру зайнятості.

Розпочала семінар головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Інна Усенко, яка поінформувала присутніх про порядок надання компенсації єдиного внеску роботодавцям відповідно до Закону України "Про зайнятість населення".

Продовжив захід головний спеціаліст відділу надходження, прогнозування платежів застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду Владислав Єршов, який розповів про порядок відображення новостворених робочих місць в звітах платників, порядок виправлення помилок персональних даних застрахованих осіб та сум нарахованої їм заробітної плати та з допомогою технічних засобів продемонстрував порядок роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням для формування звітності. Крім того, фахівець управління, торкнувся питання надання послуг юридичним та фізичним особам через веб-портал Пенсійного фонду України та порядок реєстрації і підключення до електронного ресурсу надання послуг.

Наприкінці зустрічі Владислав Єршов ще раз нагадав громадянам, що своєчасне фінансування виплати пенсій та грошової допомоги безпосередньо залежить від легальної зайнятості населення та сплати страхових внесків.