ПІДЛІТКАМ – ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

«Неповнолітні правопорушники несуть кримінальну відповідальність на тих же правах, що і дорослі» - такий висновок зробили для себе учні старших класів Тростянецької спеціалізованої школи №5 та Тростянецької загальноосвітньої школи №4 після проведення заходу з правового виховання за участю заступника начальника Охтирського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Федора Нестеренка та провідного спеціаліста служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації Зої Пальошко.

Головною метою проведення даного заходу було з’ясувати суть поняття «кримінальна відповідальність неповнолітніх» та розвиток знання про відповідальність своїх дій у житті, розвивати уміння та брати приклад з хорошої поведінки підлітків, збагачувати словниковий запас дітей та виховувати почуття відповідальності за свої дії.

Захід пройшов у формі інтерактивної бесіди. Учні охоче висловлювали свої думки та міркування на тему підліткової злочинності, кримінальної відповідальності та актуальності правильної розстановки життєвих цінностей.

Федір Нестеренко у доступній формі виклав учням суть поняття «кримінальна відповідальність неповнолітніх» та відповів на запитання підлітків, що виникли у ході лекції. Зоя Пальошко наголосила на необхідності вести здоровий спосіб життя та правильній постановці мети у житті підлітків.

Подібні заходи заплановані і в інших школах міста та району.