ВІДДІЛИ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ НА СУМЩИНІ ПРИЙМАЮТЬ ВІДВІДУВАЧІВ ЛИШЕ З ОКРЕМИХ ПИТАНЬ. АЛЕ ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Працівники органів юстиції (відділи реєстрації актів цивільного стану) в умовах карантину приймають відвідувачів виключно з питань реєстрації шлюбу, народження, смерті та видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження при підзахороненні

Кожен громадянин може звернутися до органів юстиції за допомогою онлайн-сервісів, інформація про які міститься на офіційному сайті Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) http://sumyjust.gov.ua/.

 

Зокрема отримати послуги можна:

звернувшись на «гарячу телефону лінію» за номером (0542) 66-19-49;

залишивши своє звернення через онлайн-приймальню https://www.sumyjust.gov.ua/online-reception;

чи на адресу електронної пошти управління  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ;

подавши документи через веб-портал Міністерства юстиції «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua/.

Усі охочі укласти шлюб мають можливість також подати відповідну заяву, скориставшись веб-порталом Міністерства юстиції  «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Державні нотаріальні контори працюють з відвідувачами в режимі онлайн-консультацій. Документи приймаються через бокс, що розташований при вході. Єдиний терміновий привід звернутися до нотаріуса – якщо для заведення спадкової справи, а це 6 місяців з дня смерті, залишилося мало часу.

Про це під час прес-конференції в облдержадміністрації щодо ситуації з поширенням коронавірусу в Сумській області повідомила Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в місті Суми  Ірина СВИСТУН.